KÖPRÜCÜ YAPI

      1997 yılında Erdal KöPRüCü tarafından temelleri atılan KÖPRÜCÜ İNŞAAT inşaat malzemesi ve dekorasyon uygulamaları alanında kaliteli üretim ve uygulama ilkesiyle KÖPRÜCÜ İNŞ. & YAPI DEK. Adı altında emin adımlarla geleceğe yürümeye devam eden, üstün hizmet açısından sektörün önde gelen isimlerindendir.

      KÖPRÜCÜ YAPI rekabetin oldukça yoğun yaşandığı inşaat sektöründe, Kalitesi yüksek markalar ve bu alanda taviz vermediği birinci sınıf işçilik politikası ile birleştirerek farklı detay çözümleri suna bilen, bütçemize göre alternatif projeler üretebilen bir firmadır.

      KÖPRÜCÜ YAPI inşaat sektöründe 21. yüzyılın tekniğine ve tarzına uygun yaşam alanları kurmak üzere bünyesinde kaliteli elamanlar barındıran ve bu alanda da siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamış ve bu alanda Türkiye de önde gelen firmalar ile iş birliği yaparak lüks yapılar alanında adından sıkça söz ettirmektedir.

 

Yapı Grubu

Köprücü İnşaat & Yapı Dekorasyon bünyesindeki Yapı Grup, yapılarda uygulanacak iç ve dış dekorasyon konularında alanında uzman ekiplerle uygulama işlerini gerçekleştirmektedir.

 

Ticari Grup

Köprücü İnşaat & Yapı Dekorasyon bünyesindeki Ticari Grup bir yapının ihtiyacı olan tüm iç ve dış dekorasyon ürünleri, inşaat ve yapı malzemeleri konularında müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

 

Üretim Gurup

Köprücü İnşaat & Yapı Dekorasyon  bünyesindeki  Üretim Gurup  PİYADAN Marka  PVC kaplı Dekoratif  asma tavan ve  duvar panellerinin üretimi yapılmaktadır.