KÖPRÜCÜ YAPI

1997 yılında Erdal KÖPRÜCÜ tarafından temelleri atılan KÖPRÜCÜ İNŞAAT, inşaat malzemesi ve dekorasyon uygulamaları alanında kaliteli üretim ve uygulama ilkesiyle KÖPRÜCÜ İNŞ. & YAPI DEK. adı altında emin adımlarla geleceğe yürümeye devam eden, üstün hizmet açısından sektörün önde gelen isimlerindendir.

KÖPRÜCÜ YAPI, rekabetin oldukça yoğun yaşandığı inşaat sektöründe, kalitesi yüksek markalar ve bu alanda taviz vermediği birinci sınıf işçilik politikası ile farklı detay çözümleri sunabilen, bütçenize göre alternatif projeler üretebilen bir firmadır.

KÖPRÜCÜ YAPI, inşaat sektöründe 21. yüzyılın tekniğine ve tarzına uygun yaşam alanları kurmak üzere bünyesinde kaliteli elemanlar barındırmakta ve bu alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’de önde gelen firmalar ile iş birliği yaparak lüks yapılar alanında adından sıkça söz ettirmektedir.

Ticari Grup

Köprücü İnşaat & Yapı Dekorasyon bünyesindeki Ticari Grup, bir yapının ihtiyacı olan tüm iç ve dış dekorasyon ürünleri, inşaat ve yapı malzemeleri konularında müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Üretim Grubu

Köprücü İnşaat & Yapı Dekorasyon bünyesindeki Üretim Grubu, PİYADAN marka PVC kaplı dekoratif asma tavan ve duvar panellerinin üretimini yapmaktadır.